KING - переможець 10-го етапу Битви корпорацій

16 травня 2016 09:56

15 травня в спорткомплексі Харківської державної академії фізичної культури пройшов черговий етап спортивного турніру "Битва корпорацій" - Стрітбол.

На етапі "Стрітбол" змагання зібрали 14 команд.

Обігравши всіх на стадії групового етапу, команда фітнес-центру King вийшла в плей-офф, де не знала рівних як в чвертьфіналі, так і в півфіналі.

У фінальному матчі King зійшовся з іншими фаворитами турніру командою КП "Харківводоканал", але в рівній боротьбі в овертаймі сильнішими виявилися представники фітнес-центру - 11:9.

Бронзові медалі у матчі за третє місце також в овертаймі здобула команда Freshline, обігравши Olearis з рахунком 12:10.

Нагадаємо, що «Битва корпорацій» - це спортивний корпоративний турнір, в якому беруть участь спортсмени-аматори, що представляють свою компанію. Змагання проходять на протязі 10 місяців (з вересня по червень). У 1-му сезоні турніру вже відбулося десять етапів, а саме: з міні-гольфу, міні-футболу, волейболу, бадмінтону, боулінгу, настільного тенісу, настільного багатоборства, легкоатлетичного багатоборства, стрільбі з лука і стрітболу.