Харківську модель розвитку спорту поширюватимуть в Україні

10 лютого 2020 17:43

Харківські спеціалісти взяли участь у розробці Національної стратегії розвитку спорту.

Про це 10 лютого, на засіданні постійної комісії з гуманітарних питань (освіта, культура, духовність, молодіжна політика та спорт) Харківської міської ради повідомив директор Департаменту у справах сім'ї, молоді та спорту Олексій Чубаров.

Він зазначив, що під час розробки стратегії майже всі пропозиції харків'ян були враховані, і модель, яка використовується в місті з розвитку спорту, роботи з федераціями та школами, взяли за основу і використовуватиметься в інших містах України.

Як повідомив директор департаменту, в 2019 році в Харкові було проведено понад  1 тис. заходів, 45 з яких - іміджевих. Крім того, в 2019 році було реконструйовано 20 шкільних стадіонів. Харківські шкільні спортивні ліги об'єднали 14 тис. дітей з 181 школи. «Ми дійсно зробили революцію і плануємо надалі збільшувати цей показник», - зазначив Олексій Чубаров.

За його словами, цього року в місті планують завершити реконструкцію концертного залу «Україна», який не ремонтувався майже 40 років, а також продовжити роботи в Міський спортивній школі олімпійського резерву з водних видів спорту Яни Клочкової. Як повідомив Олексій Чубаров, капітальний ремонт у школі проведено приблизно на 70%, і цього року в басейні школи вперше за 42 роки провели чемпіонат України з плавання.

Також в Харкові приділяється увага молоді - торік був відкритий молодіжний центр у Держпромі, а в поточному році, за підтримки міської ради та Німецької федеральної компанії «GIZ», планується створити хаб в Індустріальному районі.

«Ми залучаємо молодь, спортсменів. Кількість переглядів наших заходів в інтернеті досягла понад 10 млн. Це дуже великий показник і приблизно на 35% більше, ніж минулоріч», - повідомив директор департаменту.
Новини в тему

10 червня 2020
У місті реконструюють ще 13 шкільних стадіонів
26 травня 2020
Жіночий велозаїзд на вихідних в Харкові
20 травня 2020
У кожній області України: Зеленський анонсував будівництво 25 великих спортивних комплексів
24 квітня 2020
У Харкові побудують нові дитячі спортивні майданчики
06 квітня 2020
Сьогодні — Міжнародний день спорту на благо миру та розвитку
22 грудня 2019
У Харкові вперше в історії відбудеться фінал Кубку України з футболу серед жіночих команд
13 грудня 2019
Геннадій Кернес зустрівся з Сергієм Бубкою
21 жовтня 2019
У Харкові відбувся міжнародний фестиваль спортивного бального танцю
19 жовтня 2019
Харківські парашутисти стали рекордсменами світу
17 жовтня 2019
Геннадій Кернес зустрівся з чемпіонами світу з тайського боксу

Kharkiv Half Marathon 2020 стартует через:
днiчасимiнутисек Детальніше


Інформаційні платформи