Харківське "Динамо" мінімально поступився "Білому Барсу"

04 листопада 2018 11:44

3-го листопада, відбувся поєдинок 15-го туру регулярного чемпіонату Української хокейної ліги, в якому "Динамо" в гостях грало з "Білим Барсом".

Неймовірний старт вийшов у цього поєдинку. "Динамо" зуміло вийти вперед вже на самому початку матчу, а кількома хвилинами пізніше навіть подвоїло свою перевагу. Однак, ще до середини періоду білоцерківці зуміли відігратися, а в подальшому і зовсім вийшли вперед, посадивши на лаву Тимура Мамедова.

Друга двадцятихвилинка вийшла не менше видовищною, команди постійно обмінювалися небезпечними моментами біля воріт один одного. Незважаючи на це, голів у другій третині матчу закинуто не було.

У заключній двадцятихвилинці команди знову не зуміли вразити ворота один одного, що дозволило господарям святкувати перемогу 3:2.

ХК "Білий Барс" - МХК "Динамо" 3:2 (3:2, 0:0, 0:0)
Шайби: 0:1 Гончаров (Максименко - більш.), 3:51, 0:2 Ромащенко (Олійник, Дегтярьов), 8:31, 1:2 Арабов (Таран, Тимченко - більш.), 9:11, 2:2 Бородай, 9:27, 3:2 Арабов (Тимченко, Печерських), 10:40,

Нагадаємо, що в наступному турі МХК "Динамо" відправиться в гості до донецького "Донбасу".

08 вересня 2023
Харківські дзюдоїсти виграли чемпіонат ФСТ "Динамо"