Харківський трековик Кабашний завоював бронзу ЧС з велоспорту серед юніорів

27 серпня 2022 12:30

Юніорський чемпіонат світу на треку триває в ізраїльському Тель-Авіві.

Сімнадцятирічний підопічний Андрія Дубініна посів третє місце в груповій гонці за очками. Сумарно він заробив 49 балів і в боротьбі за “бронзу” обійшов найближчого переслідувача, новозеландця Левиса Джонстона, на шість очок. Перемогу здобув німецький юніор Бруно Кесслер (72), італієць Даріо Баллета (70) став срібним призером.

Загалом за нагороди в юніорській груповій гонці за очками змагалися 24 спортсмени з 23 країн світу.

Відзначимо, це перша нагорода Валентина Кабашного у кар’єрі на світових першостях.

Ще один харківський учасник нинішнього ЧС-2022 Данило Кириченко посів підсумкове 14 місце в індивідуальному спринті.