Харківський «Олімп» зробив крок до завоювання чергового титулу Чемпіонів України

20 жовтня 2017 11:54

Обігравши на стадіоні «Динамо» збірну Одеси - 23:10 В першому фінальному матчі розіграшу Кубка України, харківський «Олімп» зробив вагому заявку на чергове завоювання почесного трофею.

Початок поєдинку був за харків'янами. Спроба, її реалізація і забитий практично з середини поля штрафний, а потім - і ще один у виконанні кращого бомбардира «Олімпу» і минулого чемпіонату країни Олега Косарєва дозволили харків'янам піти вперед - 13: 0. Але одесити не здалися і спробували нав'язати «жовто-чорним» свою гру. Радчук зробив відповідну спробу, а його партнер по команді Прімушенецкій її реалізував, а потім забив штрафний. Команди пішли на перерву за переваги харків'ян всього в три очки - 13:10. Але в другому таймі регбісти «Олімпу» практично весь час перебували на половині поля суперника. Технічна спроба від капітана команди Сергія Церковного, її реалізація Олегом Косаревим і забитий ним ще один штрафний принесли «Олімпу» перемогу - 23:10.

- Важкий був матч. Добре підготовлений суперник, якому вдалося в першому таймі реалізувати свої моменти. Проте «Олімп» здобув вольову перемогу. Попереду - матч-відповідь в Одесі. Докладемо всіх зусиль, щоб виграти його і стати володарями Кубка України, сказав після закінчення гри головний тренер РК «Олімп» Валерій Кочанов.

Гра у відповідь пройде в Одесі 21 жовтня.

05 вересня 2023
Ігор Терехов нагородив харківських регбістів - переможців всеукраїнських змагань