Харківський картинг-клуб «Лідер» відкрив спортивний сезон 2015

28 квітня 2015 16:47

У Полтаві на спорткомплексі «Лтава» пройшов 1 етап Чемпіонату України з картингу. У змаганнях взяли участь близько 50 спортсменів. Харківський регіон традиційно представляли гонщики  картинг-клубу «Лідер»  у складі 4 чоловік.

У самому швидкісному класі «Казет-2» гонщики «Лідера» посіли третє та четверте місце. У першому фінальному заїзді більшу частину дистанції лідирував Ткаченко Олександр, але через поломку мотора змушений був зійти і на 1 місце змістився другий пілот «Лідера» - Телюк Ілля, який є дебютантом в класі «Казет-2». Ілля здобув впевнену перемогу в першому фінальному заїзді.

На старті другого фінального заїзду сталося зіткнення, і Телюк змушений був заїжджати на піт-стоп, для усунення технічних несправностей. Другий фінальний заїзд виграв Ткаченко Олександр. За сумою двох заїздів третє місце посів майстер спорту Ткаченко Олександр, четверте місце - кандидат у майстри спорту Телюк Ілля.

У класі машин «Безкоробка-юніор» в одному кроці від п'єдесталу зайнявши четверте місце, закріпився гонщик «Лідера» - рядно Олександр, його одноклубник - Вовченко Євген посів 9 місце.