Харківська міськрада співпрацюватиме зі спортивними профспілками

21 жовтня 2020 15:55

Перший заступник Харківського міського голови Ігор Терехов і голова Харківської обласної організації профспілок представників фізичної культури і спорту Вадим Гайдамака підписали меморандум про співпрацю.

Як повідомив перший віце-мер Ігор Терехов, цей документ – черговий великий крок на шляху розвитку спортивної інфраструктури міста. За його словами, у міської влади є чіткий план дій. Так, в цьому році в Харкові відкрили 13 шкільних стадіонів, великий урбан-парк на бульварі Юр'єва, будують унікальний спорткомплекс на базі школи №132. Також облаштовують велодоріжки, встановлюють спортивні майданчики у дворах і міні-стадіони в дитячих садах, щоб люди різного віку вели здоровий спосіб життя і розвивалися.

«Для нас дуже важливо, щоб діти не на вулиці проводили час, а займалися в спортивних секціях і гармонійно розвивалися. Це пріоритет міської влади і на наступні роки. Харківський міський голова Геннадій Кернес приділяє величезну увагу розвитку професійного, дитячо-юнацького та аматорського спорту. Сьогоднішня подія закладе міцний фундамент для реалізації нових ініціатив», – підкреслив Ігор Терехов.

У свою чергу Вадим Гайдамака зазначив, що меморандум посприяє створенню нових програм з розвитку спорту і дозволить розширити міжнародні зв'язки зі спортивними організаціями інших країн.

«Я брав участь в розробці програми розвитку фізичної культури і спорту для країни, і багато представників інших міст взяли цей документ за основу. Вважаю, що в цей непростий час спортивний майданчик може об'єднати людей. Будь-які спортивні досягнення – це предмет національної гордості, тому потрібно створювати більше можливостей для розвитку спорту», – сказав Вадим Гайдамака.
Новини в тему

28 грудня 2020
Приєднуйся до спортивної громадськості Харкова!
11 грудня 2020
У Харкові відбувся VIII спортивний форум
10 грудня 2020
Науковці, студенти та владники разом запроваджуватимуть інновації в харківський спорт
10 грудня 2020
День до старту. Щорічний спортивний форум у Харкові пройде онлайн
17 листопада 2020
У Харкові нагородили студентів, які розробили фірмовий стиль для спортивних організацій
05 листопада 2020
В Кабміні розказали, як залучатимуть українців до спорту
03 вересня 2020
У харківських школах відкрито нові стадіони
10 червня 2020
У місті реконструюють ще 13 шкільних стадіонів
Інформаційні платформи