Харківська міськрада співпрацюватиме зі спортивними профспілками

21 жовтня 2020 15:55

Перший заступник Харківського міського голови Ігор Терехов і голова Харківської обласної організації профспілок представників фізичної культури і спорту Вадим Гайдамака підписали меморандум про співпрацю.

Як повідомив перший віце-мер Ігор Терехов, цей документ – черговий великий крок на шляху розвитку спортивної інфраструктури міста. За його словами, у міської влади є чіткий план дій. Так, в цьому році в Харкові відкрили 13 шкільних стадіонів, великий урбан-парк на бульварі Юр'єва, будують унікальний спорткомплекс на базі школи №132. Також облаштовують велодоріжки, встановлюють спортивні майданчики у дворах і міні-стадіони в дитячих садах, щоб люди різного віку вели здоровий спосіб життя і розвивалися.

«Для нас дуже важливо, щоб діти не на вулиці проводили час, а займалися в спортивних секціях і гармонійно розвивалися. Це пріоритет міської влади і на наступні роки. Харківський міський голова Геннадій Кернес приділяє величезну увагу розвитку професійного, дитячо-юнацького та аматорського спорту. Сьогоднішня подія закладе міцний фундамент для реалізації нових ініціатив», – підкреслив Ігор Терехов.

У свою чергу Вадим Гайдамака зазначив, що меморандум посприяє створенню нових програм з розвитку спорту і дозволить розширити міжнародні зв'язки зі спортивними організаціями інших країн.

«Я брав участь в розробці програми розвитку фізичної культури і спорту для країни, і багато представників інших міст взяли цей документ за основу. Вважаю, що в цей непростий час спортивний майданчик може об'єднати людей. Будь-які спортивні досягнення – це предмет національної гордості, тому потрібно створювати більше можливостей для розвитку спорту», – сказав Вадим Гайдамака.
Новини в тему

23 травня 2023
На Харківщині для дітей і підлітків провели патріотичну військово-спортивну гру
26 cічня 2023
У Харкові пройде освітньо-спортивний проєкт “Енциклопедія спорту”
31 грудня 2022
Спортивні підсумки 2022 року
01 грудня 2022
Приєднуйтесь до онлайн-трансляції гала-зустрічі “Kharkiv Sport City”
14 вересня 2022
Визначені переможці відеоконкурсу до Дня фізкультури та спорту
10 вересня 2022
10 вересня – День фізичної культури і спорту
09 вересня 2022
Триває відеоконкурс до Дня фізкультури та спорту
29 липня 2022
Тренування та старти онлайн. Харківський спорт переходить на новий формат
19 липня 2022
Сьогодні – день тренера
02 липня 2022
2 липня – Міжнародний день спортивного журналіста
Інформаційні платформи