Харківська міськрада співпрацюватиме зі спортивними профспілками

21 жовтня 2020 15:55

Перший заступник Харківського міського голови Ігор Терехов і голова Харківської обласної організації профспілок представників фізичної культури і спорту Вадим Гайдамака підписали меморандум про співпрацю.

Як повідомив перший віце-мер Ігор Терехов, цей документ – черговий великий крок на шляху розвитку спортивної інфраструктури міста. За його словами, у міської влади є чіткий план дій. Так, в цьому році в Харкові відкрили 13 шкільних стадіонів, великий урбан-парк на бульварі Юр'єва, будують унікальний спорткомплекс на базі школи №132. Також облаштовують велодоріжки, встановлюють спортивні майданчики у дворах і міні-стадіони в дитячих садах, щоб люди різного віку вели здоровий спосіб життя і розвивалися.

«Для нас дуже важливо, щоб діти не на вулиці проводили час, а займалися в спортивних секціях і гармонійно розвивалися. Це пріоритет міської влади і на наступні роки. Харківський міський голова Геннадій Кернес приділяє величезну увагу розвитку професійного, дитячо-юнацького та аматорського спорту. Сьогоднішня подія закладе міцний фундамент для реалізації нових ініціатив», – підкреслив Ігор Терехов.

У свою чергу Вадим Гайдамака зазначив, що меморандум посприяє створенню нових програм з розвитку спорту і дозволить розширити міжнародні зв'язки зі спортивними організаціями інших країн.

«Я брав участь в розробці програми розвитку фізичної культури і спорту для країни, і багато представників інших міст взяли цей документ за основу. Вважаю, що в цей непростий час спортивний майданчик може об'єднати людей. Будь-які спортивні досягнення – це предмет національної гордості, тому потрібно створювати більше можливостей для розвитку спорту», – сказав Вадим Гайдамака.
Новини в тему

12 вересня 2021
У Харкові відбувся Фестиваль спорту
11 вересня 2021
Сьогодні - День фізкультури і спорту України
23 липня 2021
Харків може прийняти фінал ЄВРО-2023 з волейболу
23 червня 2021
Зеленський підписав закон про меценатів у спорті
23 червня 2021
Харків'яни будуть займатися спортом з "віртуальними тренерами"
22 травня 2021
У Харкові побудують нові спортивні об'єкти
22 травня 2021
У Харкові з'явиться Алея олімпійських чемпіонів
09 квітня 2021
"Метал" і "Житлобуд-1" домовилися про співпрацю
02 березня 2021
Міськрада налагоджує співпрацю зі студентами Харкова
02 лютого 2021
Кожен учасник “Харківських спортивних шкільних ліг” отримає власний логотип
Інформаційні платформи