Харківський гонщик везе додому кубок з Італії

23 листопада 2020 12:38

В Італії відбулися змагання "Трофей Margutti" з картингу. Харків'янин посів 5-е призове місце.

У самому швидкісному класі KZ-2 брали участь 32 спортсмена. Україну представляли 2 гонщика, спортсмени картинг-клубу "Лідер", В'ячеслав Путятін та Микита Фурніка.

Путятін демонстрував відмінну швидкість протягом всіх змагань. У кваліфікаційному заїзді посів сьому позицію, а за результатами відбіркових завоював 3-е місце. Це забезпечило гонщику старт з 3-ї позиції в передфінальному заїзді. Його В'ячеслав завершив аналогічно, третім.

Фінал пройшов не так гладко. Через помилку на старті Путятін втратив 5 позицій. За 20 кіл боротьби йому вдалося відвоювати 5-е місце на фініші, яке було призовим.

Микита Фурніка в цих змаганнях у фінальному заїзді став 22-м. Він відстав від лідера на 21 секунду.