Харківські велосипедисти відзначилися на ЧУ з велокросу

10 листопада 2022 12:17

Національні змагання з велокросу відбулися 5-6 листопада у Кропивницькому і зібрали 160 спортсменів із 13 областей України.

Переможців та призерів учасники визначили в індивідуальній груповій гонці та естафеті в чотирьох вікових категоріях.

Харківські спортсмени проявили себе в естафетній гонці, здобувши в цій динамічній дисципліні 2 срібні та 2 бронзові нагороди.

Призерами у харківській обласній збірній на національних змаганнях з велокросу в Кропивницькому стали:

Естафета
Чоловіки, 10 км
3 місце – Віктор Водолага (у складі об’єднаної команди разом зі спортсменами з Полтавської, Житомирської та Вінницької областей).

Юніори, 10 км:
2 місце – Федір Єрьомін (у складі об’єднаної команди разом зі спортсменами з Вінницької області).

Дівчата, 7.5 км:
3 місце – Карина Кононенко, Ярослава Стецюк (у складі об’єднаної команди разом зі спортсменкою з Житомирської області).

Молодші дівчата, 4.5 км
2 місце – Вікторія Кононенко (у складі об’єднаної команди разом зі спортсменками з Полтавської області).

Також відзначимо, що в наймолодшій віковій групі, результати якої не йшли в залік чемпіонату країни, бронзову нагороду у складі об’єднаної команди здобув ще один представник харківської обласної збірної Максим Зіночкін.

В індивідуальній гонці харків’яни, нажаль, не змогти піднятися вище п’ятого місця. За два кроки від п’єдесталу пошани зупинилися Карина Кононенко (дівчата, 7.5 км) і Вікторія Кононенко (молодші дівчата, 4.5 км).