Харківські ватерполісти допомогли збірній України перемогти у Лізі націй.

30 листопада 2021 09:56

Збірна України з водного поло стала переможцем міжнародного турніру Ліга націй, який проходив у Чехії з 26 по 28 листопада. Це перший трофей національної команди за 20 років.

Збірна України зіграла п’ять поєдинків. Спершу перемогла команди Англії та Литви, завдяки цьому посіла перше місце у групі С. Далі "синьо-жовті" продовжили боротьбу вже за 1-4 місця турніру з лідерами інших груп - Чехією та Швейцарією.

У фінальному поєдинку Ліги націй збірна України зустрічалася із командою Австрії. "Синьо-жовті" практично не відчули опору суперників та перемогли з розгромним рахунком 21:2.

Це перший трофей національної команди за 20 років.

"Дуже приємно виграти турнір Ліга націй. Зважаючи на те, що ми через коронавірусну пандемію не збирались два роки, результат, вважаю, чудовий. Кардинально змінився склад збірної України і ми на такому рівні зіграли дуже достойно. У нас багато молоді в команді і вони себе дуже добре показали у поєдинках. Хочу подякувати хлопцям. Гра зі Швейцарією показала, що в нас є стерженьу команді, ми - одне ціле, і це показали матчі Ліги націй", - відзначив капітан збірної України з водного поло Олександр Дядюра.

Попереду на збірну України чекає підготовка до поєдинків чемпіонату Європи 2022, який відбудеться в Ізраїлі.

12 березня 2024
Литовченко виграла міжнародний турнір з пара настільного тенісу
02 березня 2024
У Харкові нагородили переможців та призерів товариського турніру з боксу, який відбувся у Польщі