Харківські ватерполісти – володарі Суперкубку України

08 жовтня 2018 17:27

6 жовтня в Харкові відбувся матч за Суперкубок України серед чоловіків з водного поло, в якому збірна Харківської області з рахунком 9:8 переграла львівське «Динамо».

Перший період був за гостями, які повели в рахунку 1:0, але в наступному повністю ситуацією володіли харків’яни, закинувши у ворота суперника чотири м’ячі. Саме другий період майже і вирішив долю матчу.

У другій половині гри динамівці намагалися відігратися, але зробити їм це не вдалося. Врешті матч завершився з рахунком 9:8 (0:1, 4:1, 2:2, 3:4) на користь збірної Харківської області, яка стала володарем ще одного трофею цього сезону.