Харківські важкоатлети вибороли медалі чемпіонату Європи

19 жовтня 2017 11:32

15 жовтня в місті Дуррес, Албанія, розпочався чемпіонат Європи серед юніорів та молоді до 23 років.

Харків’янка Марія Гангур стала віце-чемпіонкою Європи у вазі до 53кг. У сумі двоборства вона підняла 185кг. Суперниця з Білорусі Людмила Панкова, яка стала чемпіонкою, перевершила результат харків’янки лише на один кілограм. Крім того, Марія Гангур виграла «малу» золоту медаль у ривку (83кг) та «малу» срібну нагороду у поштовху (102кг).

У цій же ваговій категорії ще одна харківська важкоатлетка Каміла Конотоп з результатом 175кг за сумою двоборства посіла четверте місце.

Ще одну медаль цього чемпіонату Європи Харківщині приніс Павло Заліпський. У ваговій категорії до 56кг серед юніорів він став бронзовим призером у двоборстві з результатом 238кг. Такий же результат показав суперник з Туреччини, який за додатковими показниками випередив Павла та посів друге місце. З результатом 239кг перемогу в цій ваговій категорії та титул чемпіона завоював українець Дмитро Вороновський із Запоріжжя.

На рахунку Павла Заліпського також були «мала» золота медаль у поштовху (130кг) та «мала» бронзова медаль у ривку (108кг).

Чемпіонат Європи триватиме в Албанії до 22 жовтня.

30 травня 2020
Стало відомо, коли нарешті українська тенісистка Світоліна зіграє в престижному турнірі