Харківські важкоатлети перемогли на турнірі пам’яті Ігоря Рибака

29 листопада 2016 12:53

В Харкові відбулися чемпіонат України з важкої атлетики серед ШВСМ та Всеукраїнський відкритий турнір пам'яті олімпійського чемпіона Ігоря Рибака.

В змаганнях взяли участь 150 спортсменів з різних регіонів України.

Серед найсильніших були і харківські важкоатлети, яки за підсумками чемпіонату України серед ШВСМ здобули 3 золоті, 5 срібних та 2 бронзові нагороди.

Переможцями чемпіонату стали:

- Марія Гангур (вагова категорія - до 53кг). В сумі двоборства вона підняла вагу 169кг: 77кг - в ривку та 92кг - у поштовху.

- Василь Пилипенко (вагова категорія - до 105кг). В сумі двоборства він підняв вагу 387кг: 175кг - у ривку та 213кг - у поштовху.

- Олег Слободянюк (вагова категорія - понад 105кг). 407кг в сумі двоборства  (177кг + 230кг).

В цій же ваговій категорії срібну медаль чемпіонату здобув Роман Лукашук, який в сумі двоборства показав результат 353кг (158кг + 195кг).

Срібними призерами чемпіонату також стали: Аліна Захарченко (вагова категорія - до 48кг): 130кг - в сумі (60кг ривок + 70кг поштовх), Катерина Абібок (вагова категорія - до 69кг): 175кг - в сумі (81кг + 94кг), Анастасія Власенко(вагова категорія - понад 75кг): 191кг - в сумі (84кг + 107кг) та Ян Бломберус (вагова категорія - до 69кг): 258кг - в сумі (117кг + 141кг).

Бронзові медалі вибороли Ельвіра Борозна (вагова категорія - до 63кг) - 146кг (66кг + 80кг) та Олександр Лавриненко (вагова категорія - до 56кг) –187кг (83кг + 104кг).

За підсумками в командному заліку чемпіонату України серед ШВСМ харківські важкоатлети посіли друге місце, як в змаганнях серед чоловіків, так і серед жінок. Перше загальнокомандне місце було за представниками Луганської області. Третє серед жінок вибороли спортсменки Тернопільської області, а серед чоловіків - важкоатлети Донецької області.

Харківські важкоатлети посіли перше загальнокомандне місце. Друге було за спортсменами Луганської області, третє вибороли представники Донецької області.