Харківські важкоатлетки з рекордами перемогли на чемпіонаті України

28 листопада 2019 15:58

У Харкові відбувся чемпіонат України з важкої атлетики серед спортсменів ШВСМ, на якому харків’яни завоювали 13 медалей та встановили 11 рекордів.

Участь у змаганнях взяли близько 120 спортсменів з усієї України. За підсумками змагань, на рахунку харківських атлетів - 5 золотих, 5 срібних та 3 бронзові нагороди.

У змаганнях серед жінок Ірина Деха посіла перше місце в ваговій категорії 81кг, а також встановила три рекорди України серед жінок: ривок - 105кг, поштовх - 126кг, сума двоборства - 232кг.

Каміла Конотоп стала чемпіонкою у ваговій категорії 59кг. Вона також встановила рекорди України серед спортсменів до 23 років та до 20 років: ривок - 92 кг, поштовх - 105кг та в сумі - 197кг і два рекорди серед жінок - у ривку та сумі двоборства.

Призерами чемпіонату серед жінок стали:

- Аліна Захарченко – 2-е місце, вагова категорія - 59 кг (174 кг). Вона також встановила рекорди України до 17 років: ривок - 78кг, поштовх - 96кг та в сумі двоборства - 174кг.
- Світлана Самуляк – 2-е місце, вагова категорія - 55 кг - 165кг у сумі двоборства;
- Анастасія Власенко – 2-е місце, вагова категорія - понад 87кг – 215 кг;
- Валерія Целікова – 3-е місце, вагова категорія - 76 кг - 119кг.

У змаганнях серед чоловіків чемпіонами стали:

- Павло Заліпський (вагова категорія - 55кг) - 210кг у сумі двоборства;

- Євген Янцевич (вагова категорія - 96кг) – 356кг;

- Антон Марущак (вагова категорія - 73кг) – 289кг.

Срібні медалі здобули Олександр Лавриненко (вагова категорія - 73 кг) – 271кг та Олег Слободянюк (вагова категорія - понад 109кг) – 296кг.

Бронзовими призерами стали Максим Москвін (вагова категорія - 81кг) – 280кг та Валерій Захаров (вагова категорія - 61кг) – 197кг.

Про це повідомляють в Управлінні у справах молоді та спорту ХОДА.