Харківські трековики – переможці та призери націольного чемпіонату

31 жовтня 2022 10:43

Чемпіонат України з велоспорту на треку серед чоловіків та жінок з 24 по 29 жовтня відбувся у Львові. За нагороди національної першості змагалися близько ста спортсменів з 19 команд.

Спортсмени збірної Харківської області спільними зусиллями здобули 7 золотих, 3 срібних та 3 бронзові нагороди. Чотири чемпіонські титули (три – особистих і один командний) були на рахунку Владислава Денисенко, три – здобула Алла Білецька.

Загалом переможцями, призерами, а також ті, хто потрапив у ТОП-5 в харківській обласній збірній стали:

Жінки:
1 місце – Алла Білецька (відзначимо, у фіналі Алла вирвала перемогу у лідера жіночої збірної України, віце-чемпіонки Олімпійських ігор вихованки харківської школи велосипедистів Олени Старікової).