Харківські тхеквондисти стали чемпіонами України

15 вересня 2015 12:18

Харківські тхеквондисти успішно виступили на чемпіонаті України з тхеквондо ВТФ серед молоді, який 12 та 13 вересня відбувся у Львові.

У чемпіонаті взяли участь близько 140 спортсменів 1995-1999 років народження з 14 областей України. За підсумками змагань харківські спортсмени завоювали 16 медалей, з них три - золоті.

Так, харків'янка Кароліна Купріянова стала чемпіонкою України у ваговій категорії до 53 кг. У фіналі харківська спортсменка перемогла торішню чемпіонку України Дарину Литвинчук з Києва.

Другу золоту медаль завоював Данило Ігнатій, також перемігши минулорічного чемпіона. У фінальному поєдинку у ваговій категорії понад 87 кг він здолав Володимира Червоницького з Донецької області.

Ще одне «золото» завоював бронзовий призер молодіжного чемпіонату Європи Дмитро Карунік. У ваговій категорії до 68 кг він переміг у фіналі ще одного харківського спортсмена Василя Жупійова, який став віце-чемпіоном країни.

Всього харківські тхеквондисти на чемпіонаті країни завоювали 16 медалей: 3 золоті, 7 срібних і 6 бронзових. Тепер харків'яни отримали можливість увійти до складу збірної України для участі в чемпіонаті Європи, який пройде 19-22 листопада в столиці Румунії, Бухаресті.