Харківські студентки вибороли золоту медаль на Європейських студентських іграх

23 липня 2018 14:04

Студентки НТУ «ХПІ» Марина Ільїнська та Владислава Лісова завоювали першу для України золоту медаль (у бадмінтоні) на IV Європейських студентських іграх, які з 15 по 28 липня проходять в Коїмбрі (Португалія).

У фіналі харківські бадмінтоністки з рахунком 2:1 обіграли німецький дует. Крім того, в одиночній категорії студенти ХПІ Марина Ільїнська, Владислава Лісова та Олександр Шмундяк посіли 3-е місце.

Всього в IV Європейських університетських іграх беруть участь понад 4 тис. спортсменів з близько 50 країн світу. На змаганнях Україна представлена в 6-ти видах спорту з 13: футбол, футзал, баскетбол, дзюдо, академічне веслування та бадмінтон.

Попереду у українських спортсменів змагання з футзалу (19-29 липня), футболу (20-29 липня) і дзюдо (21-26 липня).

Організатор змагань - Європейська асоціація студентського спорту (EUSA).