Харківські спортсмени успішно виступили на Чемпіонаті України з карате за версією JKS

17 травня 2016 12:01

14 травня у Дніпропетровську в спортивному комплексі Українського державного хіміко-технологічного університету відбувся 13-ий Чемпіонат України з карате за версією JKS. Чемпіонат проводила Українська Асоціація карате при підтримці Української федерації каратэ. Турнір зібрав понад 300 учасників з 10 областей нашої країни. До складу збірної команди Харківської області увійшли 55 спортсменів Харківської обласної асоціації карате з клубів «ТОРА», «Будокан», «Шотокан», «Мікадо» і «Тайкан».

Наші спортсмени виступили більш ніж успішно, посівши 1 загальнокомандне місце серед команд 10 регіонів України. У скарбничку команди Харківської області було зароблено 16 золотих, 16 срібних та 12 бронзових нагород у індивідуальних та командних видах змагань. Чемпіонами України в індивідуальних видах змагань стали Бойко Анастасія, Бондаренко Катерина, Єрохіна Ксенія, Зуб Олександра, Корнієнко Данило, Риков Іван, Семенченко Інна, Синельников Михайло, Трикоз Едуард.

Вітаємо спортсменів, тренерський склад і батьків спортсменів з гідним виступом на Чемпіонаті України.