Харківські спортсмени стали призерами чемпіонату Європи з армспорту

11 червня 2015 12:00

Харківські спортсмени успішно виступили на чемпіонаті Європи з армспорту, який пройшов в Болгарії.

Як повідомила Українська федерація армспорту, чемпіонат Європи з армспорту серед юнаків, юніорів, дорослих та ветеранів пройшов з 1 по 5 червня в столиці Болгарії місті Софії. У змаганнях взяло участь понад 800 спортсменів з 28 країн.

До складу української збірної входили і харків'яни, які в особистому заліку завоювали 7 медалей: 5 золотих, 1 срібну та 1 бронзову. Так, відкрила рахунок золотим медалям на європейському турнірі харків'янка Анастасія Нестеренко, яка завоювала дві золоті медалі в змаганнях серед юнаків в категорії до 45 кг.

У змаганнях серед юніорів у категорії до 75 кг Дмитро Чалюк отримав бронзову медаль.

Успішно виступили харків'яни і в змаганнях серед дорослих. Так, Дмитро Безкоровайний в категорії до 55 кг на лівій руці завоював свою 22-у золоту медаль чемпіонату Європи і залишився лідером за кількістю завойованих на чемпіонатах Європи золотих медалей. Вікторія Ілюшина в категорії до 55 кг здобула золоту та срібну медалі.

У змаганнях серед ветеранів харків'янин Вадим Красов став чемпіоном Європи у категорії до 90 кг.

Тепер спортсмени готуються до чемпіонату світу з армспорту, який пройде з 26 вересня по 4 жовтня в Куала-Лумпур (Малайзія).