Харківські спортсмени взяли участь в першому етапі кубка України з більярду серед юніорів, юнаків та дівчат

22 лютого 2016 21:28

З 11-го по 14-е лютого в місті Чернівці проходив l етап кубку України з вільної піраміди серед юніорів, юнаків та дівчат. У жіночій лізі налічується 9 учасниць, 17 серед юніорів та 9 серед юнаків.

Харків'янин Богдан Шугалей програв у чвертьфіналі Свисту Віталію, який взяв перше місце у юніорів. Друге місце зайняв Зайченко Микола, третє-четверте розділили Тихий Андрій і Істомін Олександр. Андрій Родіонов дістався до півфіналу і також програв фіналісту серед юнаків Грімова Євгену, нарівні з Андрієм у підсумках Івасюк Тимур, а друге місце зайняв Денисов Владислав.

Серед дівчат призові місця розподілилися так: 1-е - Кузниченко Поліна, 2-е - Шевченко Кристина, 3-4 зайняли Кликова Анастасія та Малахова Юлія.