Харківські рятувальники - переможці легкоатлетичного забігу

12 травня 2021 10:10

Щорічний легкоатлетичний забіг, присвячений Дню Перемоги, відбувся на території лісопарку. Учасниками заходу стали майже 200 спортсменів.

Курсанти Національного університету цивільного захисту України взяли активну участь та зібрали рясний врождай нагород у забігу на дистанціїї 5 кілометрів. Серед жінок 1 місце посіла Емілія Осман (ф-т пожежної безпеки), 3-тє у Марії Козененко (ф-т цивільного захисту).

В юніорській категорій (18-19 років) переможцем став Нікіта Коровін (ф-т оперативно-рятувальних сил), 2 місце посів Андрій Луганський (ф-т пожежної безпеки), а 3-тє - Олександр Фоменко (ф-т оперативно-рятувальних сил).

Серед молоді (вікова група 20-22 роки) бронзову нагороду виборов Антон Деркач (ф-т цивільного захисту).

21 листопада 2021
У Харкові відбувся інклюзивний забіг
15 листопада 2021
Спортсмени-рятівники - переможці та призери кубку України з кікбоксингу
12 жовтня 2021
У Харкові відбувся легкоатлетичний забіг "Ветеран Kharkiv Ukraine 10 km"
11 жовтня 2021
Офіційно. Харківський міжнародний марафон переноситься
05 жовтня 2021
Харківські бігуни відзначилися на ЧУ з марафону
04 жовтня 2021
Харківські спортсмени-рятівники - переможці та призери кубку України з кікбоксингу