Харківські рятувальники – абсолютні переможці чемпіонату ДСНС України з легкої атлетики

23 травня 2023 10:26

Національна першість з бігу на різні дистанції серед працівників ДСНС відбулася 18 травня у Житомирі.

Учасники чемпіонату змагалися за перемогу у кількох дисциплінах: забіг на 1000 м серед жінок і чоловіків, 3 км, 5 км, а також у естафеті "шведка".

У складі команди Національного університету цивільного захисту України увійшли переможцями у забігах на 1000 метрів стали Володимир Жогло (старший викладач кафедри фізичної підготовки) та Емілія Зюбанова (курсантка ф-ту пожежної безпеки).

Свій вклад у командну перемогу також зробили Андрій Луганський (курсант ф-ту пожежної безпеки), Роман Бондарчук (курсант ф-ту оперативно-рятувальних сил), Сергій Хвиць (курсант ф-ту оперативно-рятувальних сил) Андрій Чекалін (курсант ф-ту пожежної безпеки) та Валерія Зіняк (курсантка ф-ту пожежної безпеки).

Таким чином, команда Національно університету цивільного захисту України стала абсолютним переможцем чемпіонату ДСНС України з легкої атлетики за результатом усіх випробувань. "Срібло" вибороли спортсмени ГУ ДСНС у Волинській області. Бронзові медалі завоювала команда ГУ ДСНС у Чернівецькій області.

Загалом участь у перегонах взяли 23 команди, а це майже 170 спортсменів з різних регіонів України.