"Харківські Соколи" поступилися "Тернополю"

06 лютого 2021 13:39

Відбувся черговий матч чоловічої баскетбольної Суперліги. "Харківські Соколи" на домашньому майданчику не змогли здолати БК "Тернопіль" і поступилися з рахунком 81:103.

Гості з початку зустрічі задавали тон гри, змушуючи "Соколів" наздоганяти. Господарі намагалися занадто далеко не відпускати тернопільців, але це їм погано вдавалося.

У підсумку "Тернопіль" виграв дві стартові чверті із загальною перевагою в 9 очок.

Більшу частину третьої чверті "Соколи" на рівні боролися з суперником, який перед вирішальною 10-хвилинкою все ж іще на 3 бали збільшив розрив.

У заключній частині поєдинку господарі були вже помітно виснаженими, а "Тернопіль" не зменшував обертів. Тому "Соколи" зазнали першої поразки на чолі з литовським фахівцем Ренатасом Куріліонокасом.

"Харківські Соколи" - "Тернопіль" - 81:103 (18:21, 20:26, 20:23, 23:33).