"Харківські Соколи" здобули виїзну перемогу в Одесі

12 cічня 2021 11:10

Баскетболісти з Харкова перемогли одеситів в гостьовому матчі регулярного чемпіонату української Суперліги. Моряки зазнали четвертої поразки поспіль. Вони розташувалися на 8-му місці в турнірній таблиці. Харків'яни займають 9-у позицію.

Гра проходила з перемінним успіхом. Так, першу чверть з перевагою в чотири очки виграли гості - 25:29. На велику перерву команди пішли за нічийного рахунку - 49:49. У третій 10-хвилинці "Соколи" зробили ривок і повели 83:75.

У заключному відрізку гри "Одеса" відігралася, але здобути перемогу морякам не вдалося. "Соколи" виявилися сильнішими і в результаті перемогли - 102:100.