Харківські синхроністи вибороли «золото» у Греції

09 квітня 2019 12:18

З 5 по 7 квітня в Александруполісі відбувся другий етап Світової серії з синхронного плавання, на якому збірна України, до складу якої увійшли виключно харків’янки, завоювала п’ять золотих нагород.

На рахунку Марти Федіної було чотири медалі. Вона перемогла в довільній програмі соло (92.7000), перевершивши результат срібної призерки - італійки Лінди Черруті - на 2.5333 б.

Разом з Анастасією Савчук Марта стала переможцем у технічній програмі дуетів з результатом 91.4462 б. Суперниць з Італії Костанзу Ферро та Лінду Черруті, які посіли друге місце, харків’янки перевершили на 2,7766 б.

Крім того, Єлизавета Яхно, Анастасія Савчук, Катерина Резнік, Марта Федіна, Марина і Владислава Алексіїви, Яна Нарежна, Олександра Кошуба та Олександра Коваленко, Аліна Шинкаренко та Валерія Апрелєва посіли перше місце в хайлайті з результатом 93.3330 б. Друге місце в цьому виді програми було за канадськими спортсменками (89.3333). Третє посіли господарки змагань – команда Греції (84.5333)

Також українки завоювали «золото» в технічній програмі груп з результатом 91.7261 б. Друге місце було за спортсменками з Канади (86.6660), а «бронзу» здобули грецькі синхроністки (85.6633).

Ще одну золоту медаль завоювали Марина і Владислава Алексіїви в довільній програмі дуетів (92.8000). Італійок Костанзу Ферро та Лінду Черруті вони перевершили на 2.7 б.