Харківські синхроністки стали срібними призерами чемпіонату в США

03 червня 2015 21:08

Харківський дует Лоліта Ананасова і Ганна Волошина посіли друге місце на Відкритому чемпіонаті США з синхронного плавання, який з 28 по 30 травня пройшов у Лонг-Айленді.

У фінальних змаганнях дуетів харків'янки посіли друге місце, поступившись китайському дуету Х'ю Чен Хванг і Вен Ян Сун.

Харківський дует на «USA Оpen» був другим як у технічній, так і в довільній програмі і набрав у підсумковому заліку 175.8376 бала. При цьому харків'янки поступилися китаянкам всього 6.7759 бала. Третю сходинку п'єдесталу пошани зайняв американський дует Марія Корольова і Аніта Альварес, які набрали в підсумковому заліку 162,1886 бала.

Зазначимо, що дует Лоліта Ананасова і Анна Волошина вже має ліцензію і представлятиме Україну на Олімпійських іграх 2016 року.