Харківські синхроністки підтвердили свій зірковий статус на ЧУ

20 грудня 2021 15:43

Дівчата з Харкова перемогли у всіх видах програми.

Чемпіонат України з синхронного плавання 2021 року, який зібрав учасниць із Харкова, Києва, Донецької, Одеської та Миколаївської областей, відбувся у харківському басейні "Локомотив". Господарки акваторії завоювали 10 золотих, 6 срібних та 1 бронзову нагороду.

Команда "Харківська область-1" (Владислава Алексіїва, Марина Алексіїва, Вероніка Гришко, Олеся Дерев’янченко, Софія Мацієвська, Ангеліна Овчиннікова, Анастасія Солдатенкова, Валерія Тищенко, Софія Спасибо та Марта Федіна) стали чемпіонками в довільній та технічній програмах груп, а також у хайлайті.

Команда "Харківська область-2" (Амелія Волинська, Марія Зачепа, Марія Здоровцова, Аліса Кулик, Аліна Онопрієнко, Марія Хованська, Анастасія Шмоніна, Анна Нестеренко, Аріна Штеплюк та Дар’я Мошинська) перемогла у комбінованій програмі груп, а також посіла другі місця у довільній та технічній програмах груп. На третьому місці у цих дисциплінах розташувалася команда "Київ-1". Також киянки стали другими у комбі та хайлайті. Бронзові медалі тут дісталися команді Миколаївської області.

В сольній технічній та довільній програмах чемпіонкою стала Марта Федіна. Ще одна харків’янка Дар’я Мошинська завоювала "срібло". Бронзові медалі - у спортсменок із Києва.

У змаганнях дуетів Марта Федіна та Анастасія Солдатенкова стали чемпіонками у технічній програмі. У довільній перше місце посіли сестри Владислава та Марина Алексіїви. Анастасія Шмоніна та Дар’я Мошинська - другі в обидвох програмах. Треті місця дісталися київським дуетам.

В мікс-дуетах харківські синхроністи Данило Вожов та Аліса Медведєва стали чемпіонами у довільній та технічній програмах. Срібні медалі здобули спортсмени з Донецької області, "бронзу" у технічній програмі - харків’яни Антон Селезньов та Христина Атаманчук, у довільній - кияни.

У загальнокомандному заліку з результатом 802.724 бали перемогла команда "Харківська область-1". Друге місце виборола "Київ-1" (744.097). "Харківська область-2" - третє (664.376 балів).
Новини в тему

23 лютого 2022
Микита Дюняшев "настріляв" бронзу ЧЕ
23 лютого 2022
Харків'янин виграв ЧЕ з таїландського боксу
21 лютого 2022
Майбутні рятувальники відзначилися на обласному чемпіонаті з кікбоксингу
21 лютого 2022
Харківські плавці успішно виступили на ЧУ
16 лютого 2022
Харківські синхроністки виловили із домашньої акваторії 14 нагород чемпіонату України
15 лютого 2022
Харків'янка виборола "срібло" міжнародного турніру з карате
03 лютого 2022
Харківські самбісти переможно виступили на ЧУ
01 лютого 2022
ЮЧУ-2022 з біатлону. Команда Харківської області – друга в естафеті
01 лютого 2022
Юні харківські лучники виграли всеукраїнський турнір
30 cічня 2022
Харківський боксер виграв чемпіонат України
Інформаційні платформи