Харківські штангісти здобули медалі юніорського чемпіонату світу

31 травня 2021 15:24

Чемпіонат світу з важкої атлетики серед юніорів U-20 завершився в Ташкенті. Харків’яни поклали у медальну скриньку збірної України декілька медалей.

У ваговій категорії до 89 кг Олег Ніколаєнко у ривку показав "золотий" результат у 158 кг. У поштовху він підняв 181 кг та посів в шосте місце. За сумою двоборства важкоатлет із результатом 339 кг став бронзовим призером чемпіонату.

Ще один харківський спортсмен Максим Москвін у ваговій категорії до 81 кг підняв у поштовху 177 кг. Цей результат приніс йому срібну нагороду. В ривку Москвін показав лише дев’ятий результат - 138 кг, тож за сумою двоборства (315 кг) харків’янин посів лише шосте місце.

У змаганнях серед юніорок харків’янки Аліна Захарченко та Світлана Самуляк, які виступали в ваговій категорії до 59 кг, посіли четверте та восьме місця.

Нагадаємо, харківська важкоатлетка Каміла Конотоп на цьому чемпіонаті стала абсолютною чемпіонкою у ваговій категорії до 55 кг.