Харківські самбісти переможно виступили на чемпіонаті України

30 cічня 2020 15:33
У Сумах відбувся молодіжний чемпіонат України з самбо, на якому спортсмени Харківщини завоювали 33 нагороди. Участь у змаганнях взяли близько 500 самбістів з 23 регіонів країни, які розіграли медалі в двох вікових категоріях до 20 та до 18 років у спортивному та бойовому розділі.

За підсумками чемпіонату харків’яни здобули 9 золотих, 9 срібних та 15 бронзових медалей. З них 17 нагород були на рахунку юніорів (спортсмени до 20 років), які також посіли перше загальнокомандне місце чемпіонату. Друге було за киянами, а третє посіли самбісти з Вінницької області.

Ці змагання були одним з етапів формування та підготовки збірної команди України до чемпіонату Європи серед юніорів та юнаків, який з 9 по 14 квітня відбудеться в Болгарії.

Про це повідомляють в Управлінні у справах молоді та спорту ХОДА.