Харківські русалки назбирали "золота" в домашній акваторії

22 лютого 2021 10:00

Чемпіонат України з синхронного плавання відбувся з 16 по 21 лютого 2021 року в басейні "Локомотив". Харківські синхроністи, як завжди, зібрали на змаганнях великий врожай нагород. Цього разу вони вибороли 9 золотих та 7 срібних медалей.

Найбільшу кількість "золота" завоювала перша команда Харківської області, яка є національною збірною України (Владислава Алексіїва, Ксенія Сидоренко, Марина Алексіїва, Марта Фєдіна, Вероніка Гришко, Аліна Шинкаренко, Анна Носова, Єлизавета Яхно, Катерина Резнік, Анастасія Савчук).

Дівчата перемогли в усіх видах програми, в яких виступали: технічна програма груп (94.1891 балів), довільна програма груп (96.0667 балів) та хайлайті (95.9000 балів). Крім того, Марта Федіна перемогла в технічній (93.8266 балів) та довільній (95.7333 балів) програмі соло, а разом з Анастасія Савчук - в технічній (95.1367 балів) та довільній (96.5000 балів) програмах дуетів.

Друга команда Харківської області, спортсменки якої входять до складу юніорської збірної України, виловила в домашній акваторії 2 золоті та 7 срібних медалей.

Софія Середа, Софія Спасибо, Валерія Григорова, Валерія Тищенко, Марія Здоровцова, Анастасія Шмоніна, Євгенія Лихман, Аріна Штеплюк, Дар'я Мошинська та Ангеліна Овчиннікова стали чемпіонками в змаганнях комбінованих груп (89.3000 балів).

Ще одну золоту медаль команді Харківська область-2 принесли Данило Вожов і Марія Зачепа, які перемогли в довільній програмі мікс-дуетів (65.5667).

Команда Харківська область-2 стала срібним призером в технічній (85.9147 балів) та довільній (89.7000 балів) програмах груп і хайлайті (89.0667 балів). Олеся Дерев'янченко посіла друге місце в технічній (83.4388 балів) та довільній (89.3000 балів) програмі соло, а разом з Софією Мацієвською стала срібною призеркою в технічній (87.8196 балів) та довільній (90.6500 балів) програмах дуетів.

В загальнокомандному заліку перше місце посіла Харківська область-2 (770.7565 балів). Друге місце було за командою Київ-1 (750.6926 балів), а третє – команда Миколаївської області (715.7704 балів).

Збірна Харківської області-1, пропустивши три види програми, посіла в загальнокомандному заліку четверте місце (667.3524 балів).

Нагадаємо, що харківські синхроністки здобули дві ліцензії на Олімпійські ігри в Токіо, де боротимуться за медалі в групових змаганнях та дуеті.