Харківські п'ятиборці здобули медалі чемпіонату України

17 листопада 2016 08:29

З 12 по 14 листопада 2016 року в Києві відбувся чемпіонат України з сучасного п'ятиборства серед юнаків та дівчат, на якому спортсмени Харківщини завоювали чотири нагороди. Участь в змаганнях приймали спортсмени з восьми областей України а також гості з Молдови, які змагалися за програмою чотириборства (фехтування, плавання, крос+стрільба (комбайн)), триборства (плавання та комбайн) і двоборства (плавання та крос).

За підсумками чемпіонату на рахунку харків’ян були 1 золота, 2 срібні та 1 бронзова медаль.

Чемпіоном в двоборстві серед юнаків в категорії D став Михайло Власов. За сумою двоборства він набрав 605 очок, та на 13 очок випередив найближчого суперника - Філіпа Рудзея з Житомирської області.

Срібні нагороди харківські спортсмени здобули в командному триборстві. В змаганнях серед дівчат друге місце посіли Поліна Шарай, Аліса Соломіна та Катерина Гунько також посіли друге місце. Їх результат був 1735 очок. Переможниці чемпіонату киянки набрали на 312 очок більше.

В командних змаганнях серед юнаків другими стали Євген Зібров, Артем Дрофа та Семен Блінов. Їх результат був 2518 очок. Перемогу одержала командо зі Львова, на рахунку якої було 2721 очко.

Крім того Євген Зібров завоював бронзу в індивідуальному триборстві серед юнаків, набрав у сумі 901 очко.