Харківські паралімпійці успішно виступили на турнірі в Токіо

06 серпня 2019 12:37

Харківські спортсмени завоювали медалі на міжнародному турнірі з паранастольному тенісу, який пройшов у Токіо (Японія).

Чинна чемпіонка світу харків'янка Марина Литовченко завоювала золоту медаль в індивідуальних змаганнях у класі 6, а також бронзову - в командних жіночих змаганнях разом з одеситкою Іриною Шинкарьовою та представницею Японії.

У змаганнях серед чоловіків бронзовим призером в класі 2 став харків'янин Олександр Єзик. Також він посів третє місце в командних змаганнях разом з Василем Петрунівим з Івано-Франківської області.

Всього в змаганнях взяли участь 200 спортсменів з порушенням опорно-рухового апарату з 23 країн світу. За підсумками турніру збірна України завоювала 3 золоті, 1 срібну та 6 бронзових медалей.