Харківські паралімпійці-лижники здобули медалі Кубку світу

02 лютого 2018 10:21

З 20 по 28 січня в німецькому місті Оберід відбувся етап Кубку світу з лижних перегонів та біатлону. Про це повідомляють в Управлінні у справах молоді та спорту ХОДА.

Участь у змаганнях взяли близько 200 спортсменів з 29 країн світу. В складі збірної України виступали і харківські паралімпійці, які принесли команді 1 золоту, 2 срібні та 1 бронзову медаль.

Золоту медаль завоювала Людмила Ляшенко, яка переможно виступила в лижних перегонах у спринті.

Ще одна харківська спортсменка Оксана Шишкова здобула дві срібні медалі. Одну - в біатлоні на середній дистанції, а ще одну - на довгій дистанції в лижних перегонах.

Бронзовим призером у біатлоні на середній дистанції став Юрій Уткін.

У цілому на цьому етапі Кубку українські паралімпійці завоювали 21 медаль - 5 золотих, 7 срібних і 9 бронзових та посіли друге загальне місце.

Вже 2 лютого Національна паралімпійська збірна команда України, в тому числі і харківські спортсмени, розпочнуть боротьбу за нагороди етапу Кубка світу з лижних перегонів та біатлону, який відбудеться в фінському Вуокаті.