Харківські лижники-паралімпійці успішно виступили на Кубку світу

24 cічня 2017 11:35

Етап Кубка світу з лижних гонок та біатлону серед паралімпійців вперше пройшов в Україні з 13 по 20 січня в селищі Яворів (Львівська область).

У змаганнях взяли участь близько 220 спортсменів з 18 країн світу.

Впевнену перемогу здобули господарі змагань - українські спортсмени отримали 56 медалей (19 золотих, 16 срібних, 21 бронзова), при цьому харків'яни поклали в скарбничку збірної 15 нагород (7 золотих, 4 срібні, 4 бронзові).

Так, Оксана Шишкова разом зі своїм тренером Віталієм Казаковим перемогла в змаганнях серед жінок із порушенням зору на дистанції 15 км і завоювала «золото» в спринті. Також на її рахунку - бронзова медаль на дистанції 7,5 км.

Серед чоловіків із порушенням зору успішно виступив Юрій Уткін. Разом зі своїм тренером Русланом Переходою він переміг у спринті і отримав бронзову медаль на дистанції 20 км.

Ще дві медалі завоювала харків'янка Людмила Ляшенко. У змаганнях серед жінок вона посіла друге місце в спринті і фінішувала третьою в гонці на дистанції 15 км.

У біатлоні харківські паралімпійці завоювали вісім медалей (4 золоті, 3 срібні, 1 бронзова).

Оксана Шишкова отримала «золото» в змаганнях серед жінок із порушенням зору на довгій і середній дистанціях, а також вона була третьою в спринті.

Ще дві золоті нагороди в змаганнях серед чоловіків із порушенням зору завоював Віталій Лук'яненко. Разом зі своїм тренером Борисом Бабаром він переміг у спринті та на середній дистанції.

Юрій Уткін фінішував другим у змаганнях серед чоловіків із порушенням зору.

Дві срібні нагороди в біатлоні отримала харків'янка Людмила Ляшенко, яка в змаганнях серед жінок фінішувала другою в спринті і на середній дистанції.

У медальному заліку домашнього етапу Кубка світу збірна України посіла перше місце, на другому місці - Німеччина, третя - Франція.

16 лютого 2022
Перехода не допоміг. Українці не пройшли у фінали командного спринту у лижних перегонах