Харківські лучники завоювали призові місця на Всеукраїнському турнірі зі стрільби з лука

09 грудня 2019 15:43

З 6 по 8 грудня у Харкові пройшов відкритий всеукраїнський турнір «Кадетський турнір пам'яті заслуженого тренера України Валентина Юхимовича Морозова» зі стрільби з лука (серед 2002 р.н. і молодші), в навчально-спортивному комплексі ім. Ю. Пояркова Харківського Національного педагогічного університету ім. Г.С. Сковороди. В даних змаганнях брали участь близько 100 юних спортсменів з Чернігівської, Сумської, Запорізької,  Дніпровської, Київської та Харківської областей.

У результаті особистих змагань в категорії старших кадетів, всі призові  місця вибороли вихованці КЗ ХМ СДЮСШОР «Комунар»: 1 місце - Жук Олександр, 2 місце – Дюняшев Микита, 3 місце - Гулич Олег. Серед дівчат в даній категорії переможницею стала Аристова Олександра (ХДВУФК №1), 2 місце – Жук Поліна (Чернігівська обл,), 3 місце - Оніщук Валерія (КЗ ХМ СДЮСШОР «Комунар»).

У категорії молодших кадетів переможцем став вихованець КЗ ХМ СДЮСШОР «Комунар» Зарубін Ренат, 2 місце - Гринюк Владислав (ХДВУФК№1), 3 місце – Якімов Андрій (Дніпропетровська обл.). Серед дівчат  в даній категорії, золото та срібло особистої першості завоювали вихованки КЗ ХМ СДЮСШОР «Комунар» - Буданова Ярослава, Ярмак Ірина, бронза – Дроменко Олена (Чернігівська обл).

У командній першості серед старших кадетів переможцем стала команда СДЮСШОР-1, 2 місце у команди Харківська-1, 3 місце - ХДВУФК№1. Серед дівчат даної категорії переможцем стала команда Харківська-1, срібло завоювала команда ХДВУФК№1, бронза - команда Харківська-2.

У командній першості серед молодших кадетів в командній першості переможцем стала команда Харківська-1, 2 місце - команда Суми-Чернігів, 3місце - команда Дніпропетровськ. Серед дівчат даної категорії переможцем стала команда Харків-1, срібло дісталося команді Харків-Чернігів.