Харківські лучники повернулися з перемогами з фіналу Кубка України

07 жовтня 2020 22:36

З 2 по 7 жовтня 2020 року у м. Нова Каховка пройшов фінал Кубку України зі стрільби з лука на навчально- тренувальній базі «Динамо».

У змаганнях взяли участь понад 150 спортсменів з 12 областей України (Київська, Вінницька, Житомирська, Львівська, Чернівецька, Херсонська, Сумська, Рівненська, Одеська, Черкаська, Чернігівська, Харківська). У програмі змагань передбачено участь у класичному та блочному луку.

Серед представників блочного лука харківська команда «Харківська» у складі Олександра Соколова, Юрія Дорошенка та Вадима Головко стала переможцем Кубку України — 2020, залишив позаду команди Рівненської та Київської областей.

У складі змішаних команд у представників класичного луку харківські спортсмени Микита Кравчук та Дар’я Павліченко вибороли бронзову винагороду, поступившись двом командам з Сумської області.

У командних змаганнях серед чоловіків команда «Харківська — 1» у складі Віктора Рубана, Микити Кравчука та Артема Мелехова посіла третє місце. Переможцем змагань стала команда з Сумської області, срібло у спортсменів з Львівської області.