Харківські лучники успішно виступили на етапі Кубка України «Стріли Слобожанщини»

21 серпня 2018 10:02

ІІІ етап Кубка України зі стрільби з лука «Стріли Слобожанщини» відбувся 19 серпня на базі спортшколи «Комунар».

У змаганнях взяли участь спортсмени з Сумської, Чернівецької, Чернігівської, Одеської, Черкаської, Рівненської, Львівської та Харківської областей, а також міста Києва, всього - близько 170 спортсменів. Турнір пройшов у класичному (олімпійському) і блочному луці.

Перший комплект медалей розіграли серед змішаних команд у всіх категоріях. У категорії класичного лука серед дорослих спортсменів харків'яни Дмитро Ловчиков і Дарина Павличенко посіли третє місце, поступившись першістю спортсменам з Сум і Львова. Серед кадетів в цьому виді програми перемогли харків'яни Тарас Тріфанов і Валерія Онищук, а срібними та бронзовими призерами стали дві команди з Черкас. Також харків'яни Юлія Курсина і Вадим Головко завоювали «золото» в категорії блочного лука.

У третій день змагань розігрувалися медалі в особистому заліку у всіх категоріях. Серед чоловіків у класичному луці першість здобув харків'янин Олександр Сердюк, друге і третє місця посіли представники Сумської області. Серед жінок в цьому виді програми харків'янка Дар'я Павличенко посіла друге місце, перемогу здобула сумчанка, а бронзову медаль - спортсменка зі Львова. Серед кадетів друге і третє місця посіли харків'яни Тарас Тріфанов і Володимир Каменський.

У категорії блочного лука серед чоловіків перемогу здобув харківський спортсмен Олександр Соколов, другим став його колега по команді Вадим Головко, а бронзова нагорода дісталася спортсменові з міста Рівне. Серед жінок в цьому виді програми перемогла киянка, срібною та бронзовою призерками стали харків'янки Юлія Курсина і Діана Мурашко.

У командних змаганнях серед чоловіків (класичний лук) харків'яни посіли друге місце, поступившись першістю збірній команді «Суми - Рівне». Серед жінок перемогу здобула харківська команда у складі Катерини Дубровиної, Дар'ї Павличенко і Катерини Мазорчук, срібні медалі також у команди з Харкова, бронзова нагорода у команди Чернівецької області. Серед кадетів команда «Харківська - 1» посіла перше місце, а команда «Харківська - 2» стала бронзовим призером змагань.

У командному заліку у представників блочного лука серед чоловіків переможцем стала команда «Харківська - 1», друге місце посіли кияни, а бронзовими призерами також стали харків'яни.
Новини в тему

07 жовтня 2020
Харківські лучники повернулися з перемогами з фіналу Кубка України
28 вересня 2020
Харківські кадети — віце-чемпіони України зі стрільби з лука
06 вересня 2020
Харківські лучники стали призерами чемпіонату України
22 серпня 2020
Визначилися переможці чемпіонату Харківської області зі стрільби з лука
05 серпня 2020
Віктор Рубан здобув «срібло» на чемпіонаті України
24 лютого 2020
Харківські спортсмени отримали призові місця зі стрільби з лука у Черкасах
10 лютого 2020
Харківську модель розвитку спорту поширюватимуть в Україні
13 cічня 2020
У Харкові завершився Кубок Рубана зі стрільби з лука
11 cічня 2020
У Харкові проходять всеукраїнські змагання зі стрільби з лука

ІX Гала-зузстріч «KHARKIV SPORT CITY» :
днiчасимiнутисек Детальніше


Інформаційні платформи