Харківські лучники - переможці та призери ЧУ

05 травня 2021 13:02

Чемпіонат України зі стрільби з лука серед вихованців дитячих спортивних шкіл, шкіл олімпійського резерву та вищої спортивної майстерності пройшов у Новій Каховці з 29 квітня по 04 квітня 2021 року. Спортсмени змагались у категорії класичного та блочного лука.

У командній першості серед жінок в класичному луці срібними призерами стала харківська команда "ШВСМ" (Катерина Дубровіна, Дар’я Павліченко, Тетяна Альшаєва). Дівчата випередили команду "ЛФКС" зі Львова та поступились "золотом", знову ж таки, львівській команді "НСБ ЛВС".

Серед змішаних команд у класичному луці переможцем стала харківська "СДЮСШОР" у складі Микити Кравчука та Ірини Третьякової. Друге місце посіла також команда з Харкова "ШВСМ" (Віктор Рубан, Катерина Дубровіна). "Бронза" у команди "Сум ДУ" із Сум.

У командній першості серед чоловіків у блочному луці срібним призером стала команда "Харків-Динамо" (Олександр Соколов, Дмитро Шуть, Юрій Дорошенко Юрій). Вони випередили бронзового призера "Київ-ЦШВСМ-1" та поступились "золотом" команді "ФСТ-Україна".

17 листопада 2023
У Харкові відбувся студентський турнір з футзалу
07 листопада 2023
Тактика і самозахист. На Харківщині пройшла дитяча військово-спортивна гра
11 квітня 2023
На Харківщині провели патріотичну “Військово-спортивну гру” для дітей і підлітків
24 лютого 2023
Харків’яни медально відкрили національний сезон із дзюдо
21 лютого 2023
У Змієві відбувся чемпіонат Харківського району з військово спортивних багатоборств