Харківські легкоатлети зайняли друге місце у Чемпіонаті України

12 липня 2017 09:14

Харківські спортсмени завоювали медалі на чемпіонаті України з легкої атлетики серед дорослих, який проходив з 5 по 8 липня в місті Кропивницький.

Збірна Харківської області посіла друге загальнокомандне місце, завоювавши 3 золоті, 1 срібну та 5 бронзових медалей.

Так, чемпіонкою країни стала Марина Килипко, підтвердивши свій високий рівень у стрибках з жердиною. Її результат - 4.60 м.

Ще одна харків'янка - Аліна Калистратова - стала чемпіонкою України в бігу на 200 м (23.35 сек.). Також Аліна виборола бронзову медаль у бігу на 100 м (11.69 сек.).

Третю золоту медаль отримала харків'янка Юлія Шматенко. Вона перемогла в бігу на 5000 м (15:22.85), однак до нормативу, необхідного для участі в чемпіонаті світу, їй не вистачило 85 сотих секунди.

Також на дистанції 5000 м срібну медаль завоювала харківська легкоатлетка Вікторія Погорельска з результатом 15: 34.60.

Бронзовими призерами чемпіонату України стали Ярослав Ісаченков (стрибки в довжину, 7.49 м), Тарас Шевцов (стрибки з жердиною, 5.00 м), Станіслав Нестеровський (метання диска, 57.25), а також чоловіча естафетна команда Харківської області, до складу якої входили Роман Супрун, Олександр Устименко, Анатолій Чорний і Валентин Діравка (4х100 м, 42.24 сек.).

Зазначимо, що чемпіонат України був відбірковим для участі в чемпіонаті світу, який пройде в серпні в Лондоні.