Харківські легкоатлети почали літній сезон з перемог

13 травня 2015 17:21

Харків'яни Богдан Бондаренко і Ганна Міщенко виграли турнір в серії IAAF World Challenge, який пройшов у місті Кавасакі (Японія).

На своєму першому старті літнього сезону спортсмени завоювали золоті медалі у стрибках у висоту і у бігу, очоливши світові рейтинги.

Богдан Бондаренко став кращим у стрибках у висоту, подолавши планку на висоті 2 м 37 см. Анна Міщенко перемогла на дистанції 1500 м з результатом 4 хв. 2,47 сек. Це стало новим рекордом турніру «Seiko Golden Grand Prix» і кращим результатом спортсменки, починаючи з 6 липня 2012 року.

Крім того, харків'янка Вікторія Погорельска з результатом 55:12 здобула перемогу в бігу на 10 миль на 34-му традиційному Міжнародному легкоатлетичному пробігу «Гран-прі Берн», який пройшов 9 травня в Швейцарії. У 2015 році у пробігу взяли участь понад 28 тис. спортсменів.