Харківські "хамелеони" відзначилися перемогами на старті у Святогорську

19 липня 2021 15:09

17 жовтня харківські спортсмени-представники СК "Хамелеон" взяли участь у гонці на відкритій воді Legendary Swim.

На дистанції 16 км Микола Ніколенко з результатом 3:00:24 посів 2 місце в абсолюті та 1 місце у віковій категорії. Оксана Кошевська за 3:12:17 показала аналогічний результат у жінок. Дмитро Іванов (3:32:17) та Владислав Сергієнко (3:32:31) посіли 3 місце у своїх вікових категоріях.

Решта "хамелеонів" у запливі на 16 км медалей не здобули, але показали гідний результат, який збираються перевершити на найближчих стартах:

• Олександр Жуков - 3:44:59
  • Женя Чубенко - 3:45:35
  • Микола Мазепа - 4:00:42
  • Богдан Лисяк - 4:00:46
  • Антон Єрьомін - 4:11:21

Дистанція 4.7 км принесла в скарбничку харків'ян ще кілька нагород. Анастасія Вавілова (1:00:08) стала першою серед жінок в абсолюті та своїй віковій категорії. Олексій Мельников із результатом 0:56:52 посів 3 місце в абсолюті і серед чоловіків та виборов чемпіонство у віковій категорії. Степан (0:56:56) та Геннадій Староверцев (1:12:03) стали першими у своїх вікових категоріях. "Срібло" серед спортсменів свого віку вибороли Олексій Медовець (0:59:11) та Яна Погребнікова (1:15:52), "бронзу" - Володимир Іванов (1:08:08) та Віра Колосар (1:15:26).

16 лютого 2022
Харківські синхроністки виловили із домашньої акваторії 14 нагород чемпіонату України