Харківські каратисти – переможці Кубку України

15 листопада 2017 11:14

12 листопада відбувся національний Кубок з традиційного карате JKS, на якому господарі змагань – харків’яни - завоювали 112 медалей, у тому числі 36 золотих.

Як повідомляють в Управлінні у справах молоді та спорту ХОДА, участь у змаганнях взяли майже 300 каратистів усіх вікових категорій з дев’яти областей України та Києва, які розіграли медалі в розділах «керугі», «ката» та «ката-джунро» як в особистих, так і командних змаганнях.

Кубок України відвідав гість з Японії, володар 5-го дану карате JKS Хаджіме Мацуе, який напередодні змагань поділився своїм досвідом на навчальному семінарі та прийняв атестаційні екзамени.

За підсумками змагань каратисти Харківської області завоювали 36 золотих, 35 срібних та 41 бронзову медаль. Багато провідних харківських спортсменів здобули перемогу відразу в декількох розділах. Так, вихованка клубу «Тора» Анастасія Бойко перемогла в п’яти розділах у віковій категорії 16-17 років, а ще одна спортсменка цього клубу - Катерина Бондаренко - завоювала три золоті медалі, а також «срібло» і «бронзу» в категорії 14-15 років.

Успішно виступили і представники інших харківських клубів. Серед володарів декількох медалей були Іван Білий з клубу «Аюмі» й Даниїл Корнієнко з клубу «Мікадо».

У загальнокомандному заліку перемога була на боці каратистів Харківської області. Друге місце посіла збірна Дніпропетровської області, а третє – представники Донецької області.

Цей Кубок став одним з етапів підготовки до чемпіонату світу з карате JKS, який влітку 2018 року відбудеться у Канаді.