Харківські "греко-римляни" завоювали медалі на престижному турнірі

22 липня 2021 14:50

Всеукраїнський турнір із греко-римської боротьби пам'яті Євгена Ворка серед борців 2001-2003 р.н. відбувся у Тернополі. Традиційно ці змагання є відбіром на чемпіонат світу.

Окрім учасників із 16 областей України, у турнірі взяли участь борці з Польщі. Харківські спортсмени спромоглися завоювати 7 медалей.

"Золотом" відзначився лише один представник нашої команди - Руслан Абдієв (вагова категорія 77 кг). У фіналі він здолав суперника з Києва і набрав 25 очок, випередивши найближчого переслідувача на 5 турнірних очок.

"Срібло" завоювали Микита Ухатюк (вагова категорія 63 кг) та Емін Ісаєв (вагова категорія 82 кг).

Бронзові нагороди здобули Артем Рябов (вагова категорія 63 кг), Дмитро Васильєв та Микита Хохлачов (обидва вагова категорія 67 кг), а також Рамазан Пашаєв (вагова категорія 77 кг).

В загальнокомандному заліку збірна Харківської області посіла четверте місце. Кращий результат показали борці з Польщі. Кияни та спортсмени із Закарпатскьої області посіли друге та третє місця відповідно.

18 березня 2024
12 березня 2024
Литовченко виграла міжнародний турнір з пара настільного тенісу
02 березня 2024
У Харкові нагородили переможців та призерів товариського турніру з боксу, який відбувся у Польщі