Харківські веслувальники здобули медалі чемпіонату України

03 серпня 2017 09:33

Змагання відбулись у місті Дніпро.

Участь в особистому чемпіонаті України з академічного веслування взяли спортсмени з 9 регіонів країни. Харківську область представляли 13 веслувальників, які вибороли 1 срібну та 4 бронзові медалі.

У змаганнях серед жінок в класі «8+» (жіноча вісімка з рульовим) харків’янки Євгенія Соколовська, Валерія Криченкова і Руслана Голік разом зі спортсменками з Києва та Дніпропетровської області посіли друге місце.

Крім того, Євгенія Соколовська, Валерія Криченкова і Руслана Голік разом з Катериною Козирь з Дніпропетровської області посіли третє місце в класі «4  жінки» (жіноча четвірка без рульового).

На рахунку Євгенії Соколовської була ще одна бронзова медаль, яку вона здобула разом з Катериною Козирь в класі «2 жінки» (жіноча двійка без рульового).

Ще дві нагороди було завойовано харків’янами в змаганнях серед чоловіків. Олександр Волін став бронзовим призером у класі «чоловік-однак», а Антон Заєць разом з представниками Миколаївської та Херсонської областей й Києва посів третє місце в класі «8+» (чоловіча вісімка з рульовим).

За підсумками змагань буде сформовано збірну України, яка з 26 вересня по 4 жовтня змагатиметься в США за медалі чемпіонату світу.