Харківські гонщинки знову перемегають на етапі Кубку України

27 серпня 2020 09:26

Третій етап Кубка України з автомобільного спорту пройшов у Києві на спорткомплексі «Чайка» 22-23 серпня

Харків і Харківську область традиційно представили гонщики спортивного клубу «Лідер», який є восьмиразовим, чинним чемпіоном України.

Боротьба розгорнулася в найшвидкісному класі «KZ-2», в якому стартувало 14 пілотів.

На минулих двох етапах впевнено лідирував гонщик В’ячеслав Путятін. Він тільки повернувся з Чемпіонату Європи, яктй проходив в Італії, де Путятін представив Україну і показав хороший результат, посівши 16 місце серед 60 учасників.

Його основним конкурентом на Кубку України був киянин Єгор Скаля, проте мотор В’ячеслава дав збій і перемога в етапі дісталася Єгору. Третє місце дісталося також гонщику «Лідера» Олександру Дерюзі.

У результаті гонщики «Лідера» на цьому етапі розподілили місця в такій послідовності:

• 2 місце — В’ячеслав Путятін;
  • 3 місце — Олександр Дерюга;
  • 7 місце — Микита Фурніке;
  • 8 місце — Андрій Одиниця;
  • 10 місце — Абсалямов Кирил;
  • 11 місце — Олексій Телюк.

У класі «Піонер Н» стартувало 9 пілотів. Третє місце зайняв гонщик «Лідера» — Станіслав Д‘ячина.

Наступний етап змагання Чемпіонат України пройде в місті Кам’янське на спортивному комплексі «Dnipro Kart» з 28 по 30 серпня.