Харківські футболістки дуетом лідирують в Чемпіонаті України

20 жовтня 2017 13:39

Пройшли матчі чергового, дев'ятого туру чемпіонату України з жіночого футболу у вищій лізі. Харківські клуби здобули в них розгромні перемоги, забивши на двох 16 «сухих» м'ячів.

«Житлобуд-1» приймав на своєму домашньому стадіоні «Олімпієць» в Люботині дніпровську «Злагоду-Дніпро-1». Вже на 7-й хвилині Таїсія Нестеренко вивела харків'янок вперед, а до кінця першого тайму м'яч побував у воротах Наталії Митрофанської ще три рази. На 20-й хвилині відзначилася Юлія Шевчук, на 25-й Нестеренко оформила «дубль», а на 35-й забила Ганна Вороніна. Перший тайм завершився з рахунком 4: 0, але після перерви підопічні Валентини Котик буквально «винесли» суперниць. На 55-й хвилині Ольга Овдійчук довела рахунок до 5: 0, потім на 64-й забила Надія Хаванская, після чого по черзі «вистрілили дуплетом» Ірина Кочнєва, що забила на 68-й і 73-й хвилинах, і Ганна Вороніна (на 76-й і 84-й). А переможний знак оклику у зустрічі поставила на другій компенсованій хвилині Єлизавета Костюченко - 11: 0.
А чинний чемпіон України - «Житлобуд-2» у неділю зустрічався у Володимирі-Волинському з дебютантом вищої ліги місцевим «Ладомир» і не залишив йому жодних шансів - 5: 0.

Дев'ятий тур офіційно завершив програму першого кола, але фактично закінчили коло тільки 4 команди з десяти. Решті доведеться зіграти ще по одному або два пропущених матчу. Так, «Житлобуд-1» 26 жовтня проведе в Києві відкладену зустріч 4-го туру з аутсайдером - місцевим «Атекс-СДЮШОР-16», а «Житлобуд-2» прийме киянок на своєму домашньому стадіоні «Сонячний» у перенесеному поєдинку 8- го туру 19 листопада. А поки лідирує з 24 очками в 8 іграх «Житлобуд-1», на три очки при тій же кількості ігор відстає від землячок «Житлобуд-2». На третьому місці - чернігівська «Легенда-ШВСМ», у якій 17 очок в 9 зіграних матчах.