Харківські фігуристи відкрили сезон перемогами

22 вересня 2020 09:56

У Києві пройшов перший турнір зимового сезону — Кубок України з фігурного катання.

У спортивних танцях на льоду мав першість харківський дует Олександри Назарової і Максима Нікітіна.

Чотирикратні чемпіони України та бронзові призери юніорського чемпіонату Європи ускладнили довільний танець на музику Рене Обрі, зокрема, зробили вище першу підтримку. За довгу програму підопічні Галини Чурілової отримали 111.32 бали, в сумі короткого і довільного танцю набрали 184.11. На 22 очка менше — в іншої харківської пари — Дарина Попова і Володимир Бєліков, — яка посіла друге місце.

У жіночому одиночному спортивному катанні Кубок країни виграла 14-річна харків’янка Таїсія Спесивцева. Учениця Сергія Баранова і Віталія Єгорова йшла другою після короткої програми, у якій вона не впоралася з потрійним тулупом. Цей стрибок піддався фігуристки в довільному танці, але з помилкою. Проте в сумі харків’янка отримала 130.71, на два бали більше, ніж Марія Андрійчук з Білої Церкви.