Харківські фехтувальники завоювали медалі всеукраїнського турніру

25 cічня 2018 12:29

У Києві відбувся чемпіонат України з фехтування на шпагах серед юніорів, участь у якому взяли близько 200 спортсменів з десяти областей країни. За підсумками змагань на рахунку харківських шпажистів були 2 золоті, 1 срібна та 2 бронзові нагороди.

В особистому турнірі серед юніорів харків’яни не залишили суперникам жодного шансу та захопили увесь п’єдестал пошани. Чемпіоном України став Руслан Гасанов. У фіналі він з рахунком 15:10 переміг свого земляка харків’янина Дмитра Самойлова.

Бронзові медалі між собою розділили Максим Карюченко та Павло Лиманський.

Перемогли харківські шпажисти і в командних змаганнях. У фіналі Руслан Гасанов, Євген Горбачук, Максим Карюченко та Павло Лиманський здолали з рахунком 45:32 команду «Київ-2». Бронзовими призерами стали шпажисти із Закарпатської області.

На жаль, у змаганнях серед юніорок харківські фехтувальниці вибороти медалі не змогли. Найбільш успішно виступила Таїсія Пилипець, яка дійшла до чвертьфіналу, де поступилася майбутній володарці бронзової медалі Олександрі Лазаренко із Закарпатської області. «Золото» чемпіонату здобула киянка Дарина Варфоломєєва.

Ці змагання стали одним з етапів відбору та підготовки юніорської збірної України з фехтування на шпагах до чемпіонату Європи, який на початку березня цього року відбудеться в Сочі.