Харківські фехтувальники успішно виступили на всеукраїнському турнірі

27 листопада 2015 11:54

VIII Всеукраїнський турнір з фехтування пам'яті заслуженого тренера України Леоніда Авербаха пройшов з 21 по 24 листопада в харківському спорткомплексі «Уніфехт».

У змаганнях взяли участь понад 100 спортсменів з 9 областей України. Медалі були розіграні в особистих змаганнях серед чоловіків і жінок, командних змаганнях, а також серед ветеранів.

За підсумками турніру харківські фехтувальники завоювали дві золоті, дві срібні і три бронзові нагороди.

В особистих змаганнях серед чоловіків перше місце здобув харків'янин Олег Соколов, який у фіналі переміг чемпіона світу 2015 року Максима Хвороста з рахунком 15:9. Також в цій категорії харківський фехтувальник Євген Миргородський завоював «бронзу».

У змаганнях серед ветеранів переміг харків'янин Володимир Соколов.

У командних змаганнях серед жінок харків'янки Власті Хавалджи, Наталія Бондаренко, Ольга Петрюк та Аліна Зеленцова завоювали срібні нагороди, серед чоловіків команда «Харків-2», до складу якої входили Ян Сич, Олексій Махонін, Денис Потапенко та Роман Свичкар, завоювала бронзові нагороди.

12 березня 2024
Литовченко виграла міжнародний турнір з пара настільного тенісу
02 березня 2024
У Харкові нагородили переможців та призерів товариського турніру з боксу, який відбувся у Польщі