Харківські фехтувальники стали найкращими на домашньому турнірі

24 cічня 2017 12:36

У Харкові відбувся турнір найсильніших з фехтування на шпагах серед юніорів пам’яті Олександра Єпішева, на якому усі призові місця дісталися господарям змагань.

У турнірі взяли участь близько 50 юних спортсменів з семи областей України, а за його підсумками на рахунку представників харківської школи фехтування були «золото», «срібло» та дві «бронзи».

Переможцем турніру став харків’янин Павло Лиманський, який у фіналі з рахунком 15:14 переміг свого земляка Дмитра Самойлова.

Третю сходинку  п’єдесталу пошани розділили харківські фехтувальники Євген Горбачук та Максим Бабенко.

Ці змагання стали одним з етапів підготовки до чемпіонату України з фехтування серед юніорів, який з 27 по 29 січня відбудеться у Києві. Про це повідомляють в Управлінні зі справ молоді та спорту ХОДА.

12 березня 2024
Литовченко виграла міжнародний турнір з пара настільного тенісу
02 березня 2024
У Харкові нагородили переможців та призерів товариського турніру з боксу, який відбувся у Польщі